Boštjan Šulek

Rojen 9.3.1983. Član plavalnega kluba Branik Maribor od leta 1989.

V 15 letih aktivnega plavanja je osvojil več kot 200 odličij na državnih prvenstvih in mednarodnih tekmovanjih.  Je večkratni državi prvak in rekorder v kategorijah dečki, kadeti, mladinci.

Od leta 2001 aktivno dejaven na področju učenja in treniranja plavanja v vseh segmentih in kategorijah:

  • Osnovne šole:
    plavalni tečaji v vrtcih ter v prvih, drugih, tretjih, četrtih in petih razredih osnovnih šol, plavalni vrtec,
    Plavalni učitelj v šolah v naravi
  • Plavalni klub Branik Maribor:
    plavalna šola, nadaljevalna plavalna šola, mlajši dečki in mlajše deklice, dečki in deklice, kadeti, mladinci, člani.

Pomembnejši dosežki plavalcev Plavalnega kluba Branik pod njegovim trenerskim vodenjem:

Čeh Matej

1. mesto 50m kravl miting Pomlad 2011
2. mesto 4x100m mešano DP mladinci julij 2010
2. mesto 4x200m kravl DP mladinci julij 2010
3. mesto 4x100m kravl DP mladinci julij 2010
2. mesto 4x100m kravl DP dečki julij 2007
2. mesto 4x100m mešano DP dečki julij 2007

Nina Vrban

1.mesto Osijek 2009
3x3. mesto absolutno DP 2009
2. mesto absolutno DP 2009

Maša Stopinšek

3. mesto 100m prsno, 27. Špelin in Vesnin memorial
3. mesto 100m hrbtno, 39. Lučkin pokal
3. mesto 50m hrbtno, 11. Velikonočni plavalni miting
3. mesto 50m hrbtno, 1. Mednarodni miting Zima
1. mesto 50m prsno, 1. Mednarodni miting Zima
6. mesto 100m prsno, Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011
6. mesto 50m prsno, Zimsko združeno prvenstvo Slovenije 2011

Mateja Stopinšek 

1. mesto (mladinke) 100m prsno, Odprto prvenstvo Slovenije 2008 
3. mesto (absolutno) 100m prsno, Odprto prvenstvo Slovenije 2008
3. mesto (mladinke) 50m prsno, Odprto prvenstvo Slovenije 2008
3. mesto (mladinke) 100m prsno, Zimsko DP Slovenije za člane, mladince in kadete 2008
3. mesto (mladinke) 200m prsno, Zimsko DP Slovenije za člane, mladince in kadete 2008
3. mesto (kadetinje) 100m prsno, Absolutno prvenstvo Slovenije 2006

Alen Gornjak:

1. mesto 200m prsno, plavalni miting Celje 2009
1. mesto 50m prsno, 1. pokal zdravilišča Radenci 

Anja Jakopin:

2.mesto 50m prsno, Radenci 2011
3.mesto 50m kravl, Radenci 2011 
2.mesto 50m prsno, Pomlad 2011
2.mesto 100m kravl, pokal mesta celje 2006

Kekec Blaž:

2. mesto 100m prsno, mednarodni miting "Pomlad 2011"
7. mesto 200m prsno, Odprto Združeno prvenstvo Slovenije Ravne na Koroškem

Pia Godec:

3. mesto štafeta 4x200m prosto kadetinje, 2009 Radovljica

Žan Miha Šulek:

1. mesto 50m kravl, zimsko DP mlajši dečki 2007
1. mesto 50m hrbtno, zimsko DP mlajši dečki 2007
2. mesto 100m hrbtno, zimsko DP mlajši dečki 2007
3. mesto 200m hrbtno, zimsko DP mlajši dečki 2007
1. mesto 50m kravl, poletno DP mlajši dečki 2007
1.mesto 50m hrbtno, poletno DP mlajši dečki 2007
1. mesto 100m hrbtno, poletno DP mlajši dečki 2007
1. mesto 200m hrbtno, poletno DP mlajši dečki 2007
2. mesto 50m kravl, zimsko DP dečki 2008
1. mesto 50m kravl, zimko DP dečki 2009
1. mesto 50m kravl, poletno DP dečki 2009

Anej Irgolič:

1. mesto 50m hrbtno, miting Pomlad 2008 
1. mesto 100m hrbtno, miting Pomlad 2008 
3. mesto 100m hrbtno, DP mlajši dečki 
3. mesto 50m kravl, miting Start kranj 
1. mesto 50m hrbtno, miting Pomlad 2009 
2. mesto 50m kravl, miting Pomlad 2009 
2. mesto 50m hrbtno, pokal Ruš 2009 
2. mesto 50m hrbtno, Božičev memorial 2009 

Neja Dežman:

1. mesto 100m hrbtno, DP deklice
1. mesto 200m hrbtno, DP deklice
2. mesto 100m delfin, DP deklice
2. mesto 100m hrbtno,  DP kadetinje
2. mesto 200m hrbtno, DP kadetinje

Matjaž Drofenik:

1. mesto 100m prsno, Radenci 2011
2. mesto 50m prsno, Radenci 2011
2. mesto 50m prosto, miting Pomlad 2011 
2. mesto 100m prsno, Salzburg 2009