31

mar

Plavalni klub

Trije naši plavalci dosegli odlične rezultate na mladinskem Multinations Cupu v Netany, Izrael

Slovenske barve so zastopali branikovi plavalci Kaja Balant Marin, Vito Vodenik in Grega Popović, ki so se pridružili ostalim šestim članom slovenske mladinske reprezentance
Kaja Balant Marine je na 100 m delfin osvojila tretje mesto in s časom 1:03,40 za 1 stotinko zgrešila normo za letošnje mladinsko evropsko prvenstvo. Na 50 m delfin je bila Kaja odlična 4., prav tako pa je osvojila tudi zlato medaljo s štafeto 4x100m mešano.

Vito Vodenik se je izkazal s petim mestom na 200m hrbtno, osmim mestom na 100m hrbtno in devetim mestom na 50m hrbtno.

Grega Popović je odplaval izvrsten osebni rekord na 1500m prosto (16:05,14), se na 400m prosto uvrstil na 6. mesto ter na 100m prosto na 10. mesto.