5

avg

Plavalni klub

Državno prvenstvo za člane, mladince in kadete

Od četrtka, 01.08. do nedelje, 04. 08. 2013 se je odvijalo državno prvenstvo Slovenije za člane, mladince in kadete na Ravnah. Plavalni klub Branik se ga je udeležil z 28 plavalci.

Nastopili so: ARNIK LADIČ ALJAŽ, BAU MARTIN, HALOŽAN GAŠPER,  HELER JAN, HREN ERIK, POPOVIĆ GREGA, SOVROVIĆ MIHA, ŠTRUKELJ ALJAŽ, ŠULEK ŽAN MIHA, VIDOVIČ TIMOTEJ, ZATEZALO FILIP, ŽALIK MITJA, BALANT MARIN KAJA, GODEC NINA, GOSTINČAR ŽIVA, GOVEJŠEK TAMARA, KLINC VIKTORIJA, KOVAČEVIČ AJA, KUZMAN NEJKA, LEŠ MAŠA, MEDEVEŠEK AJDA, MEDEVEŠEK URŠKA, PERKOVIĆ KAJA, SLAVKOVIĆ NEJA, STOPINŠEK MAŠA, UDUČ MAJA, ŽALIK MAJA. Naši plavalci so se 72 krat uvrstili v finale. Na stopničkah za zmagovalce so stali, tako v posamični konkurenci, kakor tudi v štafetnem plavanju: BAU MARTIN, HREN ERIK, ŠTRUKELJ ALJAŽ, SOVROVIĆ MIHA, POPOVIĆ GREGA, PERKOVIĆ KAJA, BALANT MARIN KAJA, UDUČ MAJA, HALOŽAN GAŠPER, ŠULEK ŽAN MIHA in ZATEZALO FILIP.

Naš najuspešnejši plavalec državnega prvenstva je bil Martin Bau. Osvojil je sedem odličji in trikrat osvojil naslov državnega prvaka.

Vse čestitke plavalcem za odlične nastope, izboljšane osebne rekorde in srčno borbo v težkih razmerah, saj nas je pestila huda vročina, ki pet dni ni pojenjala.

Čestitamo vsem nastopajočim in vam želimo lepe počitnice!!!